Dodawarka do SeoKatalogów

Napisałem dodawarkę do zgłaszania swoich stron do katalogów opartych na skrypcie SEOKatalog. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem to poproszę o taką informację – w dziale kontakt znajdziesz adres email.

Zrobiłem kilka wersji skryptu, generalnie dodawarka do seokatalogów potrafi:

recaptcha – przesyła do systemów, które rozpoznają ją za $

adresy stron z zabezpieczeniami secureimage i flash gromadzi w osobnych plikach i później można zapuścisz inną wersję dodawarki – taką, która pozwala na ręczne odpowiadanie na obrazki. Mam też wersję całościową ale niepotrzebnie się blokują wątki, gdy nie ma mnie przy komputerze – także secureimage wolę rozwiązać jak jestem przy komputerze.

dobieranie kategorii przy wykorzystaniu wyrażeń regularnych

szybkość dodawania głównie jest ograniczona do odpowiedzi z systemów z recaptcha (wersja Zennoposter standard 5 wątkowa na zwykłym domowym komputerze ze słabym łączem 1MB zgłosi stronę do 400 katalogów czasie 3 godzin). Jeśli ręcznie będziemy odpowiadać na captcha to i w godzinę sie uda. Oczywiście znacznie szybciej będzie w wersji Pro – gdzie wątków może być znacznie więcej (ważne łącze, moc procesora  i pamięć). Najlepiej odpalić na serwerze z łączem 100Mb.